Bezkontaktní serverhousing 1U

Kód: 3301
Neohodnoceno
420 Kč 508 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Serverhousing pro 1U rackový server v datacentru COOLHOUSING, špičková a redundantní konektivita 1 Gbps do všech sítí, 1 IPv4 adresa, /96 IPv6 adres, Anti-DDoS ochrana, účtování elektrické energie na základě reálné spotřeby částkou od  8,66 Kč/W, zabezpečená VPN pro remote management, technická podpora a vstup do DC 24/7, monitoring konektivity, doprava a zapojení serveru v DC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete vámi zakoupený server hostovat v profesionálním prostředí datového centra s redundantní konektivitou a zálohovaným příkonem, stabilní teplotou kolem 23°C, transparentními podmínkami a skvělou technickou podporou? Objednejte si k vašemu serveru profesionální serverhosting v datovém centru Coolhousing. Přepravu včetně instalace serveru v DC vyřešíme zcela za vás.

 Co umístěním do Coolhousingu získáte?

  • Bezprašné prostředí se stabilní teplotou a vlhkostí zaručující dlouhou životnost a výkon serveru v datacentru splňující ISO 9001 a 27001
  • Možnost síťové i napájecí redundance z dvou na sobě nezávislých okruhů zálohovaného napájení pro maximální dostupnost
  • Chlazení v serverovnách v konfiguraci N+2 s vysokou efektivitou
  • Zabezpečení vzdáleného managementu IPMI/iDRAC/iLO skrze SSTP VPN
  • Kvalitní internetové připojení s rychlost 1 Gbps do všech sítí s podporou IPv4 a IPv6
  • Anti-DDoS ochranu s notifikací o detekci útoků
  • Transparentní účtování spotřebované elektrické energie na základě reálné spotřeby
  • Bezplatná přeprava a zapojení serveru do datového centra
  • Možnost technické podpory pro váš server 24/7 včetně výměny komponent NBD

Tento produkt lze zakoupit pouze v kombinaci s jakýmkoli serverem z naší nabídky.

Kdo je COOLHOUSING

Společnost Coolhousing je provozovatelem vlastního datového centra v centru Prahy na Vinohradské třídě, přímo v místě propojovacího uzlu NIX.cz. Datové centrum disponuje třemi serverovnami, dvojitě geograficky zálohovanou konektivitou, redundantním chlazením serveroven v konfiguraci N+2  doplněným o freecooling s vysokou efektivitou a třemi samostatnými okruhy centrálních UPS v konfiguraci N+1. Jako jedno z mála datových center disponuje přívody napájení ze dvou trafostanic a navíc je každý přívod osazen vlastním motogenerátorem. Coolhousing poskytuje služby datového centra již od roku 2003 a je tak skutečným odborníkem a profesionálem v oblasti serverhostingu a datových služeb.